Actueel weer Echtenerbrug
Laatste update: 2026-05-11 om 13:11 uur
| Temperatuur | 9.5 °C |
| Neerslag | 0.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 19.3 km/u uit NW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1003.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 37.0 km/u om 12:52 u |
| Minimum temp. | 6.5 °C om 05:30 u |
| Maximum temp. | 10.5 °C om 10:19 u |
| Windchill | 6.3 °C |
| Hitte index | 9.3 °C |
| Dauwpunt | 4.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | 297.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 675.0 W/m2 om 09:34 u |
| UV index | 1.7 |
| Max. UV index | 3.1 om 13:00 u |
| Zon op | 05:46 u |
| Zon onder | 21:22 u |